Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803635
18108
450
Books: Travelling, Local History
2804169
18109
450
1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
2936668
18110
450
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2992478
18111
450
Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
2992608
18112
450
Somlai Nikolett Rózsa - Nagy Gábor: A szakrális Bakony. Veszprém, 2021, OOK-Press Kft. Kiadói papírkötés 2993851
18113
450
Germanus Gyula 2 műve: Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1984, Szépirodalmi. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.; Gondolatok Gül Baba sírjánál. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál., szerk. és az utószót írta: Antall József. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
2988731
18114
450
Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2989972
18115
450
Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül.+ Autóval a Magas-Tátrába. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
2990119
18116
450
Külvárosi jeladás. A XX. kerület szépirodalmi antológiája. Szerk.: Kárpáti Kamil. Bp., 1973, Budapest XX. Kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A kötet írói közül Csillag Tibor, valamint két másik személy által DEDIKÁLT példány.
2952633
18117
450
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Vál., szerk., a tanulmányt, a szó- és névmagyarázatokat írta: Maller Sándor. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2974480
18118
450
Göncz László: A hosszúfalui tűzoltóság 100 éve. Lendva, 2008, kiadói papírkötés. 2994212
18119
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF