Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 123

Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Tanulmányok Új sorozat 17. (XL.) Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 1000 példányban.
18048.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sven Hedin 2 műve:   Csangpo Láma a nomádok földjén. Ford.: Gergely Jolán. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé sérült gerinccel és borító szélekkel.;   Csangpo Láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, javított, sérült gerinccel, foltos borítóval.;
18049.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
16

Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb ázásnyommal.
18050.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miskolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérülésekkel.
18051.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dalos László: Az én Erzsébetem. A Pesterzsébeti Múzeum Könyvei 2. Bp., 2004, Pesterzsébeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
18052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és lapokkal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
18053.

Rufpreis:
2 400 HUF

18054.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
18055.

Rufpreis:
1 800 HUF

Scheffer, Thassilo von: Rom III. Die Umgebung. Moderner Cicerone. Stuttgart, [1903], Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
18056.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott papírkötés.
18057.

Rufpreis:
1 800 HUF

A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi, 136+4 p.+ 5 (kihajtható térképek) t. + 3 (kihajtható táblázat) t. Kiadói papírkötés.
18058.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Petőfi Sándor: Útirajzok. Úti jegyzetek, úti levelek. Kis Magyar Múzeum 11. köt. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.
18059.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF