Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 94

Széchényi István 1791-1860. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, jó állapotban.
18266.

Rufpreis:
1 200 HUF

18267.

Rufpreis:
1 600 HUF

18268.

Rufpreis:
1 600 HUF

18269.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hahner Péter: Az Egyesült Államok elnökei. Bp.,2006,Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
18270.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-III. köt. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, az egyik sérült borítóval és kötéssel, egy másik szakadt borítóval, valamint két kötet foltos.
18271.

Rufpreis:
1 800 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
18272.

Rufpreis:
1 800 HUF

Stephan Baier - Eva Demmerle: Habsburg Ottó élete. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18273.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arató Endre: A magyarországi nemzetiségek nemzeti ideológiája. Sajtó alá rendezte, az Utószót és a Források és irodalom c. fejezetet írta: Niederhauser Emil. Bp., 1983, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18274.

Rufpreis:
1 600 HUF

Széchenyi István: Napló. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18275.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF