Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-III. köt. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, az egyik sérült borítóval és kötéssel, egy másik szakadt borítóval, valamint két kötet foltos.
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Arató Endre: A magyarországi nemzetiségek nemzeti ideológiája. Sajtó alá rendezte, az Utószót és a Források és irodalom c. fejezetet írta: Niederhauser Emil. Bp., 1983, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.