Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990227
18242
450
Books: History
Vágvölgyi B. András: 1989. Tűzijáték. Bp., 2019, Cser. Második, átdolgozott, szűkített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, boríton deformációval, máskülönben jó állapotban.
2990251
18243
450
Books: History
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 2001, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül. 2945736
18244
450
Books: History
2985985
18245
450
Books: History
Herényi Károly - Lendvai Ildikó: Csendes ulti. Tíz ülésben. Noran Libro, Bp., 2014, kiadói papírkötés, jó állapotban. Lendvai Ildikó által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
2931270
18246
450
Books: History
Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2989800
18247
450
Books: History
Szuhay-Havas Ervin: Kék szürke tragédia. Az amerikai polgárháború története. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2988728
18248
450
Books: History
Illés György: Mesélő könyvtárak. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. 2988045
18249
450
Books: History
Kovács György: Mi a fasizmus. Szocialista Tudás Könyvtára. Bp.,én.,Népszava, 37 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel. 2988944
18250
450
Books: History
December 1. Erdély Romániával való egyesülésének fél évszázados ünnepe 1918-1968. Cluj, 1968, Interprinderea Poligrafiuca Cluj. Kiadói papírkötés. 2988713
18251
450
Books: History
Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2994600
18252
450
Books: History
Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 296p Hatodik kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, kötéstáblával, hátsó előzéklap hiányzik 2988895
18253
450
Books: History
Csitáry Béláné: Szent István ünnepe hajdan és ma. Bp.,én.,Szent-István-Társulat, 37+3 p. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF