Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 94

Vágvölgyi B. András: 1989. Tűzijáték. Bp., 2019, Cser. Második, átdolgozott, szűkített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, boríton deformációval, máskülönben jó állapotban.
18242.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 2001, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül.
18243.

Rufpreis:
1 800 HUF

18244.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herényi Károly - Lendvai Ildikó: Csendes ulti. Tíz ülésben. Noran Libro, Bp., 2014, kiadói papírkötés, jó állapotban. Lendvai Ildikó által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
18245.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18246.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szuhay-Havas Ervin: Kék szürke tragédia. Az amerikai polgárháború története. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18247.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illés György: Mesélő könyvtárak. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
18248.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács György: Mi a fasizmus. Szocialista Tudás Könyvtára. Bp.,én.,Népszava, 37 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel.
18249.

Rufpreis:
1 400 HUF

December 1. Erdély Romániával való egyesülésének fél évszázados ünnepe 1918-1968. Cluj, 1968, Interprinderea Poligrafiuca Cluj. Kiadói papírkötés.
18250.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18251.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 296p Hatodik kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, kötéstáblával, hátsó előzéklap hiányzik
18252.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csitáry Béláné: Szent István ünnepe hajdan és ma. Bp.,én.,Szent-István-Társulat, 37+3 p. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
18253.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF