Dózsa Endre: Czinka Panna. I-II. köt. Regény. Kiadja: Az Erdélyi Irodalmi Társaság. A szerző, Dózsa Endre (1857-1944) író által DEDIKÁLT példány. Kolozsvár, 1913, Marinkovits Andor "Ellenzék", 281+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.