1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
cca 1960 Budapest, Dunapart, városrészletek, egy felvétel az áradó Dunáról háttérben a Lánchíddal, össz. 11 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, 9x14 cm
cca 1930-1940 Bp., Szent István-napi körmenet részletei: ünnepi tömeg a Szentháromság-térnél, felvonulók horogkeresztes zászlóval, Schwabach József papírkereskedésének kirakata; 5 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 6x6 cm és 4,5x4,5 cm
1956 Budapest, a forradalom alatt készült felvételek: szovjet harckocsik, felborult HÉV(?) szerelvény, szétlőtt villamos és épületek; 9 db fotó, feltehetőleg későbbi előhívások, 14x9 cm körül