Foto

Zahl der Lose: 366

Ludvigh Gyula (1841-1919) vasútépítő mérnök, főrendiházi tag, miniszteri tanácsos portréja. nagy méretű fénnyomat. 30x37 cm
12804.

Rufpreis:
4 000 HUF

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
12805.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950-1960 Barcsay Jenő (1900-1988) festőművész alkot, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, szélei kissé sérültek, 39x29 cm
12806.

Rufpreis:
10 000 HUF

1941 Budapest, Lóverseny tér, 2 db fotó, 7×9,5 cm
12807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villamosok Budapesten, 7 db fotó, későbbi nagyítások, 15×10 cm
12808.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1963-64 Az épülő Erzsébet híd a budai oldalról, 7 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, 9x14 cm
12809.

Rufpreis:
8 000 HUF

12810.

Rufpreis:
1 800 HUF

1930-1931 Budapest, Tabán, Zeppelin a város felett, 12 db fotó, 6×8 cm
12811.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 Bp., Szent István-napi körmenet részletei: ünnepi tömeg a Szentháromság-térnél, felvonulók horogkeresztes zászlóval, Schwabach József papírkereskedésének kirakata; 5 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 6x6 cm és 4,5x4,5 cm
12812.

Rufpreis:
1 400 HUF

1956 Budapest, a forradalom alatt készült felvételek: szovjet harckocsik, felborult HÉV(?) szerelvény, szétlőtt villamos és épületek; 9 db fotó, feltehetőleg későbbi előhívások, 14x9 cm körül
12813.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1945-1980 Óbudai részletek, események, eredmények, albumba rendezett képeslapok, 16×11 cm
12814.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 Romok eltakarítása a forradalom alatt. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
12815.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF