Foto Zahl der Lose: 366
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2979591
13068
449
Photo
1923 Magyar Királyi Államrendőrség első országos rendőrtisztviselői tiszti tanfolyam. kartonon, 28x23 cm 2957976
13069
449
Photo
cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
2958320
13070
449
Photo
cca 1970-1980 Magyar delegáció látogatása a Szovjetunióban, 35 db nagyméretű fotó, 20x18 cm és 28x19 cm között
2958159
13071
449
Photo
1964-2008 Vegyes osztályképek, tablófotók, össz. 22 db, vegyes állapotban, 17x12 cm és 30x24 cm között 2958332
13072
449
Photo
cca 1930-1947 Társaságok, közte farsangi bál résztvevői, 6 db fotó, 13,5x8 cm és 23,5x18 cm között
2982838
13073
449
Photo
cca 1969-1970 A szovjet űrrepülők családja, kartonra ragasztott fotó, 16×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF