cca 1973 ,,Hubal őrnagy" című lengyel film jelenetei és szereplői, 26 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x21 cm
cca 1962 ,,Lázadás a Bountyn" című amerikai film jelenetei és szereplői (főszereplő Marlon Brando), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1968 ,,A hét kívánság" című japán - szovjet film jelenetei és szereplői, 7 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, + hozzáadva 1 db szöveges kisplakát, 18x24 cm vagy ehhez közeli méretben (+ - 8 mm),
cca 1880-1900 Párizs, nagyméretű, keménytáblás album 47 db fotóval, könyvalakú egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopott borítóval, 31x26 cm / Paris, large-size album with 47 photos, in worn linen binding
cca 1920 és 1980 között készült felvételek, különféle hagyatékokból 600 db vintage NEGATÍV vegyesen (sokféle téma és helyszín), 9x12 cm és 24x26 mm között