13059.
Beendet 449. Fernauktion
Foto
14 000 HUF
cca 1880-1900 Párizs, nagyméretű, keménytáblás album 47 db fotóval, könyvalakú egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopott borítóval, 31x26 cm / Paris, large-size album with 47 photos, in worn linen binding