Foto

Zahl der Lose: 366

1971 Fernandel (1903-1971) francia színész MTI sajtófotó, 18×14 cm
12792.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
12793.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm
12794.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szalontay Kati, Rejtő Ildi, Juhász Kati, Kovácsné Nyári Magdi olimpiai vívócsapat18×12 cm, feliratozott sajtófotó, 18×12 cm
12795.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar labdarúgók sajtófotó Tóth II. Mihály (Aranycsapat) Tóth József (Jokka) Fazekas László. 24x16 cm
12796.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bene Ferenc, Juhász Péter, Nagy László, Kardos József, Törőcsik András, Baróti Lajos, Szusza Ferenc jelzett sajtófotók magyar labdarúgókról, edzőkről 24x16 cm
12797.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1935-1940 Jávor Pál egy filmjelenetben, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Farkas József Mano reklámanyag kölcsönző, VIII., József-körút 19.), szélén törésnyomokkal, 27x21,5 cm
12798.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1960-1980 Vegyes színházi fotók, össz. 19 db, rajtuk Sulyok Mária, Kútvölgyi Erzsébet, Kern András, Tordy Géza, Lukács Sándor és mások; a hátoldalon részben feliratozva, vegyes állapotban, 10x6 cm és 25,5x16,5 cm között
12799.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1960-1980 Keleti Éva színházi fotói, össz. 15 db, rajtuk híres színészek és színésznők: Sinkovits Imre, Kern András, Törőcsik Mari, Gobbi Hilda, stb.; a hátoldalon feliratozva, 6,5x5 cm és 21x16 cm között
12800.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
12801.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eperjes Károly (1954-) színművész filmjelenetekben, 2 db fotó, sérülésekkel, 23,5×18 cm
12802.

Rufpreis:
1 400 HUF

12803.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF