Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
Bene Ferenc, Juhász Péter, Nagy László, Kardos József, Törőcsik András, Baróti Lajos, Szusza Ferenc jelzett sajtófotók magyar labdarúgókról, edzőkről 24x16 cm
cca 1935-1940 Jávor Pál egy filmjelenetben, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Farkas József Mano reklámanyag kölcsönző, VIII., József-körút 19.), szélén törésnyomokkal, 27x21,5 cm
cca 1960-1980 Vegyes színházi fotók, össz. 19 db, rajtuk Sulyok Mária, Kútvölgyi Erzsébet, Kern András, Tordy Géza, Lukács Sándor és mások; a hátoldalon részben feliratozva, vegyes állapotban, 10x6 cm és 25,5x16,5 cm között
cca 1960-1980 Keleti Éva színházi fotói, össz. 15 db, rajtuk híres színészek és színésznők: Sinkovits Imre, Kern András, Törőcsik Mari, Gobbi Hilda, stb.; a hátoldalon feliratozva, 6,5x5 cm és 21x16 cm között