18612.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Dr. O. Schmeil: Leitfaden der Pflanzenkunde. Ein Hilfswerk für den Unterricht an höheren Lehranstalten. Schmeils Naturwissenschaftliches Unterrichtswerk. Leipzig, 1934.,Quelle&Meyer. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal