Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 18

Mansfeldné Gráner Mária: Szakácskönyv egyszerű háztartás számára. Bp., 2011, Gabbiano Print Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18604.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A konyhamészáros kézikönyve. Összeáll.: Proháczik János és Csáki József. (Bp., 1959), Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.
18605.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mezőgazdasági Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Bezerédj Adorján, Szilassy Zoltán. Bp.,1920, Grill Károly, CXXIII+526+1; 527-1286+1 p. A második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás fotolitográfiai másolata. Modern, igényes félvászon kötésben
18606.

Rufpreis:
5 000 HUF

18607.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ibrányi Alice: Házi betegápolás. A Magyar Vöröskereszt házi betegápolási tanfolyamának kézikönyve. Bp., 1942, Magyar Vöröskereszt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. + Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre! Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. + 3 db kis receptkiadvány: Főzzünk babot-káposztát-hajdinát; Aki a változatos étlapot szereti; Háztartásunk kincse a burgonya.
18608.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Bánhelyi Ferenc - Csajághy Károly: A méhek ésszerű serkentő etetése. (A többtermelés figyelembevételével). Bp., 1943, szerzői kiadás (Általános-ny.), 60+(2) p. Kiadói papírkötés
18609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Méz a konyhába. Ford.: Vasile Gál Ilona. Bukarest, 1986, Apimondia. Kiadói papírkötés.
18610.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovátsits László: Silógazdálkodási útmutató kisgazdák részére. Magyaróvári M. Kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kisérleti Intézet 4 sz. kiadványa. Mosonmagyaróvár, 1942., Magyaróvári M. Kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kísérleti Intézet,(Győr, Baross-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón bejegyzéssel.
18611.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. O. Schmeil: Leitfaden der Pflanzenkunde. Ein Hilfswerk für den Unterricht an höheren Lehranstalten. Schmeils Naturwissenschaftliches Unterrichtswerk. Leipzig, 1934.,Quelle&Meyer. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal
18612.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bruno Schönfelder: Welche Heilpflanze ist das? Stuttgart, (1939), Frankh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott, kopott, foltos papír védőborítóban.
18613.

Rufpreis:
1 800 HUF

Monego, Markus del: A bor lelke. 2003, Opus. Kiadói kartonált kötés, kopásnyomokkal.
18614.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
18615.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF