Flohmarkt Zahl der Lose: 651
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939962
13122
448
Flea Market
Schneider Asphora szerelvények: Hármas keret 2 db,. kettes keret 2 db, egyes keret 4 db, dugalj 1 db, csillár kapcsoló 4 db. Borítások, tv aljzat, rudak nélkül
2939951
13123
448
3800
Flea Market
Domovent csőventillátor újszerű állapotban, működik 800 mm
2939957
13124
448
Flea Market
Computherm E280 programozható szobatermosztát Wifi-képes, újszerű állapot, foliás kijelző
2970041
13125
448
Flea Market
Bankárlámpa, kopással, kissé sérült búrával, m: 36 cm 2970128
13126
448
Flea Market
Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
2970125
13127
448
Flea Market
Régi cégértábla, "Bencsik György csizmadia mester", kopott, 20x30 cm
2970123
13128
448
Flea Market
Régi festett fémtábla, "A szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kis kopással, 15x20 cm
2970122
13129
448
2200
Flea Market
Régi zománcos tábla, "Szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kopással, 10x16 cm
2970120
13130
448
Flea Market
Antik utcatábla, III. Szív utca 7., kopott, 15x20 cm 2970116
13131
448
3200
Flea Market
Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
2969991
13132
448
Flea Market
cca 1940 M. Hohner Echo márkájú szájharmonika, dekoratív eredeti keménydobozban, kitűnő állapotban, h: 17 cm 2972571
13133
448
Flea Market
Régi levélmérleg zománc skálával. 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF