Flohmarkt

Zahl der Lose: 651

Schneider Asphora szerelvények: Hármas keret 2 db,. kettes keret 2 db, egyes keret 4 db, dugalj 1 db, csillár kapcsoló 4 db. Borítások, tv aljzat, rudak nélkül
13122.

Rufpreis:
4 000 HUF

Domovent csőventillátor újszerű állapotban, működik 800 mm
13123.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Computherm E280 programozható szobatermosztát Wifi-képes, újszerű állapot, foliás kijelző
13124.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bankárlámpa, kopással, kissé sérült búrával, m: 36 cm
13125.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
13126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi cégértábla, "Bencsik György csizmadia mester", kopott, 20x30 cm
13127.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi festett fémtábla, "A szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kis kopással, 15x20 cm
13128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi zománcos tábla, "Szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kopással, 10x16 cm
13129.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Antik utcatábla, III. Szív utca 7., kopott, 15x20 cm
13130.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
13131.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1940 M. Hohner Echo márkájú szájharmonika, dekoratív eredeti keménydobozban, kitűnő állapotban, h: 17 cm
13132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi levélmérleg zománc skálával. 27 cm
13133.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF