Flohmarkt Zahl der Lose: 651
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975170
13098
448
Flea Market
Öntöttvas füles gyertyatartó, kínáló tálka d: 20 cm
2975437
13099
448
Flea Market
Retro termométer hőmérővel, kis kopással, jelzéssel, 11,5x16,5 cm 2975622
13100
448
Flea Market
Gerbeaud antik kínáló, kis kopással, d: 27 cm 2975514
13101
448
Flea Market
2 db antik ezüstözött tálca, egyik monogramos, jelzéssel, kopással, d: 20 cm, h: 32 cm
2975507
13102
448
Flea Market
2 db antik indiai réz tálka, poncolt és vésett mintákkal díszítve, d: 9-11 cm, m: 4-6 cm 2975504
13103
448
Flea Market
Antik csokoládékiöntő, fa fogóval, nikkelezett fém, jelzéssel, kopással, m: 16,5 cm 2975500
13104
448
Flea Market
Iparművész bronz asztali lámpa, kopással, m: 26 cm
2975496
13105
448
Flea Market
Régi bronz asztali lámpa, búra nélkül, sérüléssel, m: 32 cm 2975490
13106
448
Flea Market
Doboznyi régi és antik evőeszköz, zömmel alpakka, közte Berndorf és monogramos darabok 2975633
13107
448
2200
Flea Market
Szenteltvíz tartó, fém, kopással, m: 18,5 cm 2975630
13108
448
Flea Market
Antik feszület, javított, kopással, fém, m: 20 cm 2976539
13109
448
Flea Market
Vegyes bolha tétel: antik pillanatszorító, könyvjelző, táska, tollak, stb, vegyes állapot és méret Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF