Flohmarkt Zahl der Lose: 651
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751612
13230
448
Flea Market
Réz gyertyatartó, d: 18 cm
2792534
13231
448
Flea Market
Retró hajós fali dísz, kopott, d: 19 cm
2792552
13232
448
Flea Market
Matt zöld váza, fújt, kopásokkal, m: 32,5 cm
2792627
13233
448
3200
Flea Market
ónix gyertyatartó, kopott, sérült, m: 20 cm
2792548
13234
448
Flea Market
Ganésa könyvtámasz pár, kopásokkal, m: 12,5 cm
2792516
13235
448
3200
Flea Market
Fém kínáló, kopott, d: 30,5 cm
2941687
13236
448
Flea Market
Lófej mintás bronz hamuzó, jelzés nélkül, kopással, 10x8 cm 2951867
13237
448
Flea Market
Retró fagylalttermosz, fém-műanyag, jelzett, 1 l űrtartalom, m: 23,5 cm
2883456
13238
448
Flea Market
Galvanikus úton rézzel bevont cipő. Emléktárgy. Sérüléssel 15 cm 2753578
13239
448
Flea Market
"The Connoissevr 1926/1931/1932/1934/1935" feliratú félvászon, könyv alakú tartó mappák, 5 db, változó állapotban, részben kopásnyomokkal, 29x23x13 cm x 5
2627699
13240
448
Flea Market
Asztali lámpa, porcelán testtel, felújított, kopásnyomokkal, működik, m: 80 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2718301
13241
448
Flea Market
Design falikar, hibátlan, m: 45 cm. (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF