Tóth B László (1906-1982): Hegyvidéki táj, 1947. Tempera, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Toth-B-Laszlo-1906-1982-Hegyvideki-taj-1947-Tempera-papir-jelzett-Dekorativ-uvegeze~II2957641
2957641
10383
447
19000
Beschreibung: Tóth B László (1906-1982): Hegyvidéki táj, 1947. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×65 cm
: pk