Csulak Elemér (1887-?): Téli táj, 1926. Pasztell, karton. Jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Csulak-Elemer-1887-Teli-taj-1926-Pasztell-karton-Jelzett-Uvegezett-dekorativ-korabel~II2958936
2958936
10095
447
Beschreibung: Csulak Elemér (1887-?): Téli táj, 1926. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli, sérült fakeretben. 45×25 cm
: pk