Bücher: Technik

Zahl der Lose: 24

Horst Schulze: Luftschrauben für Modellantriebe. Modellsportbücherei Band 5. Berlin,1980., Transpress. Melléklettel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Heinz A. F. Schmidt: Historische Flugzeuge II. Berlin,1970., Transpress. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
18889.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makai István: Korszerű rádiókészülékek rendszere, építése. (Gyakorlati útmutató építők és javítók számára.) Bp., 1941., Szerzői. Kiadói papírkötés.
18890.

Rufpreis:
1 000 HUF

A. J. Jackson: De Vailland Aircraft. Revised and Updated by R. T. Jackson. Annapolis, 1987., Naval Institute Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18891.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp., 2001, Osiris Kiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18892.

Rufpreis:
4 000 HUF

Patz Sándor: A kommutáció grafikus tárgyalása. Bp., 1910, "Pátria"-ny., 76. Szövegközi ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként lapszéli foltokkal, hullámos.
18893.

Rufpreis:
1 200 HUF

Épületlakatosipari zsebkönyv. Összeáll.: É. M. "Fémmunkás" Épületlakatosipari Vállalat. Bp., é.n., (Athenaeum-ny.), 233+(7) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a címlapon névbejegyzéssel. Megjelent 5000 példányban.
18894.

Rufpreis:
1 800 HUF

Négyesi Pál A legszebb autók Nagykönyv Kiadó, 2007 Kiadói kartonált papírkötés
18895.

Rufpreis:
1 600 HUF

Műszaki könyv kolligátum: Vidovich Antal - Bátosy Béla: Géprajzok készítése, különös tekintettel a ,,Magyar Országos Szabványok"-ra. A Szegedi M. Kir. Állami Felsőipariskola Műszaki Könyvtára 1. sz.; Badár Gábor: Gépszerkezettan I. rész, 6. füzet (Kézirat + Ábragyűjtemény); Rátkay Endre: Szilárdságtani alapismeretek. Kompendium. 2. füzet: A hajlítás, kihajlítás és a csavarás. Szeged, 1939, Szegedi M. Kir. Áll. Felsőipariskola. Egybekötve, félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal.
18896.

Rufpreis:
1 400 HUF

1962 Horváth Kálmán: A tiszalöki vízerőmű süllyedésvizsgálata. Bp., 1962., Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei. + 1957 Vízügyi Közlemények 1957. 1-2. füzet.
18897.

Rufpreis:
1 200 HUF

T69/1. Technikai érdekességek a világ minden tájáról. Szerk.: Dr. Aba Iván. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. + Skoda vevőszolgálati csekkfüzet, bejegyzésekkel, firkákkal
18898.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Babits Viktor: A távolbalátás és az ultrarövid hullámok technikája. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai VI. köt., 3 füzet. Bp., 1942, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 156 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borító lejár, belül a lapok jó állapotban.
18899.

Rufpreis:
1 400 HUF

Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18900.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF