Horst Schulze: Luftschrauben für Modellantriebe. Modellsportbücherei Band 5. Berlin,1980., Transpress. Melléklettel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Heinz A. F. Schmidt: Historische Flugzeuge II. Berlin,1970., Transpress. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
A. J. Jackson: De Vailland Aircraft. Revised and Updated by R. T. Jackson. Annapolis, 1987., Naval Institute Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Épületlakatosipari zsebkönyv. Összeáll.: É. M. "Fémmunkás" Épületlakatosipari Vállalat. Bp., é.n., (Athenaeum-ny.), 233+(7) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a címlapon névbejegyzéssel. Megjelent 5000 példányban.
Műszaki könyv kolligátum: Vidovich Antal - Bátosy Béla: Géprajzok készítése, különös tekintettel a ,,Magyar Országos Szabványok"-ra. A Szegedi M. Kir. Állami Felsőipariskola Műszaki Könyvtára 1. sz.; Badár Gábor: Gépszerkezettan I. rész, 6. füzet (Kézirat + Ábragyűjtemény); Rátkay Endre: Szilárdságtani alapismeretek. Kompendium. 2. füzet: A hajlítás, kihajlítás és a csavarás. Szeged, 1939, Szegedi M. Kir. Áll. Felsőipariskola. Egybekötve, félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1962 Horváth Kálmán: A tiszalöki vízerőmű süllyedésvizsgálata. Bp., 1962., Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei. + 1957 Vízügyi Közlemények 1957. 1-2. füzet.
T69/1. Technikai érdekességek a világ minden tájáról. Szerk.: Dr. Aba Iván. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. + Skoda vevőszolgálati csekkfüzet, bejegyzésekkel, firkákkal
Dr. Babits Viktor: A távolbalátás és az ultrarövid hullámok technikája. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai VI. köt., 3 füzet. Bp., 1942, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 156 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borító lejár, belül a lapok jó állapotban.