Bücher: Technik

Zahl der Lose: 24

Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.
18877.

Rufpreis:
5 000 HUF

Raffay László: Faipari kézikönyv. A fa és fanemek ismertetése, megmunkálási módok és eszközök, befejező műveletek és díszítő eljárások. Műszaki Könyvtár LXII. Bp., 1927., Népszava, 164 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18878.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stuart Gallagher - Helen Smith: The ultimate history of Porsche. Bath, 2005, Paragon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18879.

Rufpreis:
8 000 HUF

18880.

Rufpreis:
8 000 HUF

18881.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hartmut Lehbrink, Rainer W. Schlegelmilch: Ferrari. Köln, 1995, Könemann. 382 p. Angol, német és francia nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
18882.

Rufpreis:
5 000 HUF

18883.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bálint Sándor: Autózásunk hőskora. DEDIKÁLT! Gondolat Zsebkönyvek. Bp.,1986., Gondolat. Kiadói papírkötés.
18884.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frigyes László: Házi szappanfőzés, takarékos mosás és egyéb vegyészeti titkok. A házi vegyészet negyedik, átdolgozott és kiegészített kiadása. Bp., [1943], Magyar Könyvkiadó, 96 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a borító hátsó része lejár.
18885.

Rufpreis:
2 400 HUF

Székely Sándor: A mozgófényképvetítőgépek és azok kezelése. Bp., 1921., Thália Műintézet Rt., 76 p.+14 sztl. lev. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, foltos.
18886.

Rufpreis:
2 000 HUF

Percy W. Blandford: Asztaloskönyv. 100 megvalósítható terv. Ford.: Boross Anna. Bp., 1992, Panem - McGraw-Hill. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
18887.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pusztai Ferenc: Nyomdászati enciklopédia. Bp., Pallas. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
18888.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF