Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.
Raffay László: Faipari kézikönyv. A fa és fanemek ismertetése, megmunkálási módok és eszközök, befejező műveletek és díszítő eljárások. Műszaki Könyvtár LXII. Bp., 1927., Népszava, 164 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Stuart Gallagher - Helen Smith: The ultimate history of Porsche. Bath, 2005, Paragon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Rob L. Wagner: Classic Cars. New York,2004., Barnes & Noble. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1947 Magyar Technika folyóirat több száma egybekötve, kiadja: a Magyar Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval
Hartmut Lehbrink, Rainer W. Schlegelmilch: Ferrari. Köln, 1995, Könemann. 382 p. Angol, német és francia nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Peter Almond: Aviation. The Early Years: The Hutton Getty Picture Collection. Köln, 1997, Könemann. 349+3 p. Angol, német és francia nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Frigyes László: Házi szappanfőzés, takarékos mosás és egyéb vegyészeti titkok. A házi vegyészet negyedik, átdolgozott és kiegészített kiadása. Bp., [1943], Magyar Könyvkiadó, 96 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a borító hátsó része lejár.