Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

Wyborné Modlitby ... [Cseh nyelvű imakönyv]. W Praze [Prága], 1785, Jana Samma na malé Strané, 1 t. + 157 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli sérülésekkel.
18925.

Rufpreis:
6 000 HUF

Földváry László: Szegedi Kis István élete s a Tisza-Duna mellékeink reformácziója. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 1 t. + 222+2+II p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült gerinccel.
18926.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Hasonmás kiadás   Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadó
18927.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juhász Gábor Tamás: A krisztushívők egyenlősége és egyenlőtlensége filozófiai és jogteológiai szempontból. Pázmány Péter Katolikus Egyetem Kánonjogi Posztgraduális Intézet. Bibliotheca Instituti Postragualis Iuris Canonici Universitatis Catholica de Petro Pázmány niminatae IV. Dissertationes 10. Bp., 2014., Szent István Társulat, 184 p. Kiadói papírkötés.
18928.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabályzat a lelkészképzésről és képesítésről az erdélyi református egyházkerületben. Cluj/Kolozsvár 1927. 74 p. Utolsó lapon, szöveget nem érintő hiánnyal
18929.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990., Universum. Kiadói papírkötés.
18930.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lévay Mihály: Imakönyv a kath. hívek számára. Orczy Tekla bárónő rajzaival. Bp., [1899], Athenaeum. XIX+468 p. Színes, litografált illusztrációkkal, iniciálékkal, könyvdíszekkel. Aranyozott egészbőr-kötésben.
18931.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

Ancilla Domini. Túrmezei Erzsébet-emlékkönyv. Szerk.: Kőháti Dorottya Éva. Bp., 2012., Luther Kiadó - Fébé Evangélikus Diakonisszaegyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
18932.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18933.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geológia és teológia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1906, Buzárovits Gusztáv. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
18934.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Füzér Julián. Youngstown, 1987, Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült papírborítóval. Megjelent 400 példányban.
18935.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18936.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF