Wyborné Modlitby ... [Cseh nyelvű imakönyv]. W Praze [Prága], 1785, Jana Samma na malé Strané, 1 t. + 157 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli sérülésekkel.