Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

18937.

Rufpreis:
1 400 HUF

Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
18938.

Rufpreis:
1 800 HUF

18939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dám Ince: A szeplőtelen fogantatás védelme Magyarországon a Hunyadiak és Jagellók korában. A Katolikus Szemle Kis Könyvtára 1. Róma, 1955, Katolikus Szemle, 111+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztásokkal, néhány helyen sérült lapszélekkel.
18941.

Rufpreis:
1 800 HUF

Liturgiai lexikon. Szerk.: Verbényi István, Arató Miklós Orbán. Budapest, 1989, Ecclesia. Kiadói nylkötés, kiadói papírborítóban. + Fábry Kornél újmisés kártya, 2000.
18942.

Rufpreis:
1 800 HUF

Biblia. Bp., 1978, Református Zsinati Iroda. Kiadói kemény-kötés.; + Újszövetség. Bp., 1977, Bp., 1978, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés.
18943.

Rufpreis:
1 600 HUF

18944.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Radó Polikárp: Ahogy őseink imádkoztak a budavári Nagyboldogasszony-főtemplomban. Bp., 1949., Korda-ny., 28 p. Kiadói papírkötés.
18945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegyi Gábor-Tóth Bálint: Betlehem. Bp., 1987, Média. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18946.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fabiny Tibor: Luther Márton végrendelete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18947.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti Vallások sorozat 4 füzete: Gaál Ernő: Az egyiptomi vallás; Komoróczy Géza: Az ókori Mezopotámia vallásai; Raj Tamás: A zsidó vallás; Hoppál Mihály: A samanizmus. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói tűzött papírkötés.
18948.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF