Schematismus Cleri archi-dioecesis Agriensis ad annum Jesu Christi 1877. Az Egri főegyházmegye romai katholikus nép-iskolái 1877-ben. Agriae (Eger), 1877, Typis Licei Archi-Episcopalis, (4)+204+26 p. Latin és magyar nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval.
Concordantiarum ss. scripturae manuale. Editio in commodissimum ordinem disposita; et cum ipso textu sacro de verbo ad verbum sexies collata. Parisiis, 1902, Lecoffre, VIII+751 p. Latin nyelven. Átkötött, bordázott gerincű egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
Dám Ince: A szeplőtelen fogantatás védelme Magyarországon a Hunyadiak és Jagellók korában. A Katolikus Szemle Kis Könyvtára 1. Róma, 1955, Katolikus Szemle, 111+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztásokkal, néhány helyen sérült lapszélekkel.
Galántai Esterás Pál: A boldogságos Szűz Mária szombatja azaz minden szombat napokra való ájtatosságok. Bp., én., Rózsa Kálmán és Neje. Kopott félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal.
Keleti Vallások sorozat 4 füzete: Gaál Ernő: Az egyiptomi vallás; Komoróczy Géza: Az ókori Mezopotámia vallásai; Raj Tamás: A zsidó vallás; Hoppál Mihály: A samanizmus. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói tűzött papírkötés.