Uhren Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935247
12274
446
100000
Watches
2954554
12275
446
Watches
Óragyár kandallóóra, szervizelésre szorul, kulccsal, kopással, 58x14x25 cm 2954105
12276
446
Watches
Mauthe art deco falióra, fa házzal, működik, hiányos, kopással, 24,5 x 17,5 cm
2920187
12277
446
Watches
Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik 2953654
12278
446
Watches
2952817
12279
446
Watches
Qantas ausztrál légitársaság business osztály ajándék fém toll és ceruza pár, díszdobozban, h: 13,5 cm
2948442
12280
446
Watches
Antik rézházas támasztós asztali óra, nem jár, sérüléssel, 10x10 cm, m: 9 cm 2946927
12281
446
Watches
Slava támasztható lovas mintás asztali óra, bronz, működik, m: 12 cm 2946138
12282
446
Watches
Slava kulcs alakú asztali óra, frissen szervizelt mechanikus szerkezettel, működik, h: 16 cm
2832320
12283
446
40000
Watches
Jager fali óra, elektromos, működik, elemmel, pontos, 22x22 cm
2926583
12284
446
200000
Watches
2832103
12285
446
100000
Watches
Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF