Uhren

Zahl der Lose: 106

12274.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Óragyár kandallóóra, szervizelésre szorul, kulccsal, kopással, 58x14x25 cm
12275.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mauthe art deco falióra, fa házzal, működik, hiányos, kopással, 24,5 x 17,5 cm
12276.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik
12277.

Rufpreis:
8 000 HUF

12278.

Rufpreis:
8 000 HUF

Qantas ausztrál légitársaság business osztály ajándék fém toll és ceruza pár, díszdobozban, h: 13,5 cm
12279.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik rézházas támasztós asztali óra, nem jár, sérüléssel, 10x10 cm, m: 9 cm
12280.

Rufpreis:
1 600 HUF

Slava támasztható lovas mintás asztali óra, bronz, működik, m: 12 cm
12281.

Rufpreis:
3 000 HUF

Slava kulcs alakú asztali óra, frissen szervizelt mechanikus szerkezettel, működik, h: 16 cm
12282.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jager fali óra, elektromos, működik, elemmel, pontos, 22x22 cm
12283.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12284.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
12285.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF