Uhren Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927683
12262
446
Watches
Junghans antik falióra. Szerkezete működik, de szervizelésre szorulhat. Oromdísze levált. Kopással, szép állapotban, jelzéssel, 53x26x15 cm
2927051
12263
446
60000
Watches
2780056
12264
446
Watches
Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
2827014
12265
446
Watches
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
2912597
12266
446
Watches
cca 1907 Szecessziós zsebóra tartó, bronz, hiányos, jelzett, m: 13,5 cm
2947016
12267
446
Watches
Vintage mintás modern asztali vagy fali óra, fém kerettel, kvarc szerkezettel d: 27 cm
2949243
12268
446
Watches
Seiko naptárkijelzős elegáns férfi karóra, leírással, díszdobozban. Kvarc, szép állapotban, működik, fém szíjjal, d: 35 mm 2949261
12269
446
Watches
Leijona Sapphire dátumkijelzős elegáns férfi karóra, díszdobozban. Működik, kvarc, karcmentes, aranyozott fém szíjjal, d: 35 mm
2927990
12270
446
Watches
Antik asztali óra, fém házzal, elkezd járni, 17x11 cm 2935590
12271
446
80000
Watches
Rolex GMT Master 2 Sprite automata karóra jobbkezes változat igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, díszdobozzal, szatyorral d: 41 mm Működő, hibátlan állapotban 2921503
12272
446
Watches
Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm
2844784
12273
446
46000
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF