Uhren Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832276
12299
446
60000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, Lemainia zsebóra, mechanikus szerkezettel, kis hajszálrepedés a számlapon, működik, tisztításra szorul jelzett, d: 50 mm
2866220
12300
446
46000
Watches
Raketa World Timer mechanikus karóra, szép állapot, működik, d: 40mm
2953320
12301
446
14000
Watches
Tiffany svájci quartz karóra, fém szíjjal, 18/23K aranyozott, hátlapján 01618 sorozatszámmal, működik, elemcserére szorul, d: 3,1 cm 2868173
12302
446
46000
Watches
Automobile Regulateur nagy méretű zsebóra szép számlappal. szép működő állapotban d: 65 mm
2832223
12303
446
46000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus Larga szerkezettel, szép állapotban, jelzett, d: 50 mm
2785264
12304
446
Watches
Podométer, mechanikus lépésszámláló, átlátszó üveg betétes tokkal d: 42 mm
2797667
12305
446
95000
Watches
2832283
12306
446
30000
Watches
Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
2887132
12307
446
36000
Watches
cca 1966 FC. Internazionale Milano Antimagnetic, svájci karóra, bőr szíjjal, karcos plexivel, de hibátlan számlappal, kézi felhúzós, működik. A tulajdonos az órát az 1966-os Vasas - Internationale népstadionos mérkőzésre kapta. / FC. Internazionale Milano Antimagnetic, swiss watch, with a scratched plexiglass, working. 2954572
12308
446
32000
Watches
Arany (Au) 18K női óra, jelzett, nem jár, 2,2×1,6 cm, bruttó: 10 g 2894019
12309
446
19000
Watches
Rolex Datejust replika karóra, automata, dátumkijelzős, fém szíjjal, szép állapotban, működik, d: 32 mm
2832287
12310
446
Watches
Roskopf katonai zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapotban, d: 50 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF