Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

18804.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, laza kötéssel.
18805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel és apró szakadással, kissé laza kötéssel.
18806.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prinz Árpád, dr.: A székrekedésről. Bp., 1905. Buschmann F. 24p. Kiadói papírborítóval. Hátoldalán Hunyadi keserűvíz reklámmal Jó állapotban, Ritka!
18808.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arrhenius, Svante: A világegyetem élete és megismerésének története a legrégibb időtől napjainkig. Ford.: Dr. Polgár Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 236+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18809.

Rufpreis:
1 000 HUF

1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz: 1895. augusztus, december (XXXIV, XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII). Papírkötések, az egyik gerincén a borító részben hiányos.
18810.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bielek Tibor - Waltner Károly: A csecsemő helyes táplálása és gondozása. (Útmutató anyák és leendő anyák részére.) Bp., 1943., Országos Egészségvédelmi Szövetség. Kiadói papírkötés.
18811.

Rufpreis:
1 400 HUF

Győrbíró Károly - Móritz Péter - Paulik Jenő: Általános és szervetlen kémiai praktikum. Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Kar. Bp., 1954., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 250 példányban.
18812.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széki Tibor - Végh Antal - Kovács László: Gyógyszerészeti kémia. Szerves vegyületek csoportjába tartozó gyógyszerkészítmények. III. köt.: Alkaloidák, vitaminok, hormonok. Bp., 1949., Pázmány Péter Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
18813.

Rufpreis:
1 200 HUF

James, Philip C.: A modern kémia. Ford.: Unger Emil. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, benne sérült lapokkal (160-169.)
18814.

Rufpreis:
1 400 HUF

Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal.
18815.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF