18814.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
James, Philip C.: A modern kémia. Ford.: Unger Emil. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, benne sérült lapokkal (160-169.)