Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

Löw László - Szinák János - Veress István: Afgán, dalmát, basset. Bp., 1974, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 178+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
18792.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18793.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madarász Erzsébet: Fogszabályozástan. A fogszabályozási eljárások orvosi és technikai leírása. Bp., 1934, Eggenberger. Kiadói papírkötés, borítón szakadások, néhol foltos lapok, kopottas állapotban.
18794.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bölsche, Wilhelm: A természettudomány fejlődésének története. I-II. köt. [Egy kötetben]. Ford.: Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel. + Rickert Henrik: Kulturtudomány és természettudomány. Ford.: Posch Árpád. Ember és Természet 3. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
18795.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klinisches Rezept-Taschenbuch für praktische Ärzte- Berlin/Wien, 1939, Urban&Schwarzenberg. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
18796.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 A Királyi Magyar Természettudományi Társulat évkönyve 1929-re. Bp., 1929., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18797.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsebők Zoltán: A radiológia alapvonalai. Bp., 1969., Medicina. Második kiadás. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 2700 példányban.
18798.

Rufpreis:
1 000 HUF

18799.

Rufpreis:
1 400 HUF

Robbanóanyagok I. Falkai Béla és Deák Gyula jegyzete alapján összeáll.: Ady Endre. Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Kar. (Kézirat). Bp., 1958, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 69 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült. Csak 44 példányban jelent meg!
18800.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: A földfelszín formáinak ismerete. (Morfológia). Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 296 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, néhány lapon kisebb lapszéli foltokkal.
18801.

Rufpreis:
1 200 HUF

Entz Béla - ifj. Johan Béla: Kórboncolási technika. I. rész: Szöveg. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, (8)+157+(8) p. Az utolsó 8 oldalon egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül a lapok jó állapotban.
18802.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vész János Ármin: A felsőbb mennyiségtan alapvonalai. I. rész: Különbzéki és egészleti számitás. Bp., 1881, Lampel Róbert (Wodianer F.), (6)+II+408 p. + IV (kihajtható) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban, a 385-408. oldalak, a táblák és a hátsó borító elváltak a könyvtesttől.
18803.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF