Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Dr. Cholnoky Jenő: A földfelszín formáinak ismerete. (Morfológia). Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 296 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, néhány lapon kisebb lapszéli foltokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert