2 800 HUF
Vezérfonal művezetőhelyettesek és csoportvezetők, valamint mozdonyvezető tanoncok műhelyi kiképzéséhez. VI-X. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Jegyzet, kézirat gyanánt. Bp., 1942, MÁV Igazgatósága. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, foltos lapokkal.