2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Vasúthistória évkönyv 1994. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 1994, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé dohos kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhol foltos lapokkal.