Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
19142.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19143.

Rufpreis:
2 400 HUF

19144.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19145.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ranschburg Jenő: Szeretet, erkölcs, autonómia. Bp., 1996. Integra projekt DEDIKÁLT! Kiadói papírkötésben .
19147.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vígjáték. Uj kis anthológia. Harsányi, Karinthy, Komor, Lakatos, Liptai, Molnár kis szindarabjai. Bp., én. Vidám könyvtár. 48p. Kiadói papírborítóval, ragasztva Pálla Jenő (1883 - 1958) borítótervével
19148.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19149.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19150.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mózsi Ferenc: Versvisszafojtva. Szivárvány Könyvek 8. Chicago, 1985, Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Mózsi Ferenc (1947-2007) által DEDIKÁLT példány.
19151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weöres Sándor: Merülő Saturnus. Bp., 1968., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19152.

Rufpreis:
1 400 HUF

Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
19153.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF