Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919721
19154
446
Illyés Gyula: Petőfi. Kincses Könyvek. Bp., 1958., Szövetkezeti Kiskönyvtár. Kiadói papírkötés
2918016
19155
446
Széchényi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1840-es Trattner-Károlyi kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
2949983
19156
446
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, sérült, javított kiadói papír védőborítóban. 2950356
19157
446
Kellér Dezső: Kis ország vagyunk. Konferanszok, jelenetek. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kellér Dezső (1905-1986) által Hetényi Károly részére DEDIKÁLT példány. 2812403
19158
446
2858266
19159
446
2804251
19160
446
2803640
19161
446
2637209
19162
446
2639844
19163
446
2638562
19164
446
2638537
19165
446
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF