Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

Illyés Gyula: Petőfi. Kincses Könyvek. Bp., 1958., Szövetkezeti Kiskönyvtár. Kiadói papírkötés
19154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széchényi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1840-es Trattner-Károlyi kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
19155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
19156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kellér Dezső: Kis ország vagyunk. Konferanszok, jelenetek. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kellér Dezső (1905-1986) által Hetényi Károly részére DEDIKÁLT példány.
19157.

Rufpreis:
1 600 HUF

19158.

Rufpreis:
1 000 HUF

19159.

Rufpreis:
1 000 HUF

19160.

Rufpreis:
1 000 HUF

19161.

Rufpreis:
1 200 HUF

19162.

Rufpreis:
1 000 HUF

19163.

Rufpreis:
1 000 HUF

19164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
19165.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF