Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

Frank McCourt: Angyal a lépcsőn. Önéletrajz 19 éves koromig. Ford.: Barabás András. Bp., 1999, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19106.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben (Dörner és Heimberg), kissé kopott borítóval, laza kötéssel, sérült gerinccel.
19107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tizenöt per száz. A Misztrál együttes által megzenésített száz költemény (1998-2013). Szerk.: Török Máté. Bp., 2013, Kiskapu. Kiadói kartonált papírkötés.
19108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bödőcs Tibor: Meg se kínáltak. Bp., 2019, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958., Magyar Helikon. Kondor Lajos színes rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan példány.
19110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Esterházy Péter: Hrabal könyve. Bp, 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19111.

Rufpreis:
1 400 HUF

19112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Muraközy Gyula. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19113.

Rufpreis:
800 HUF

19114.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hoffmann, Ernst Theodor Amadäus: Az ördög bájitala. Medardus testvér, kapucinus barát hátrahagyott írásai. Ford.: Fónagy Béla. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1920, Kazinczy, 156+(1) p., 152+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a lapok szélén helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
19116.

Rufpreis:
800 HUF

Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
19117.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF