Lóverseny. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 19x29 cm. Üvegezett,... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Loverseny-Kromolitografia-papir-jelzes-nelkul-19x29-cm-Uvegezett-dekorativ-fakeretben~II2941569
2941569
10799
445
Engravings
Beschreibung: Lóverseny. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 19x29 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
: pk