Foto

Zahl der Lose: 541

1975 "A Kodály-módszer - A külföldön megjelent kiadványok borítói", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x17 cm
14001.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 Magyar és cseh sportoló kézfogása atlétikai versenyen, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 19x18 cm
14002.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 Pán Márta szobrászművész és egy alkotása, 2 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzettek, 20x17 cm körül
14003.

Rufpreis:
2 800 HUF

1972 Népi kerámiák kiállítása (Probstner János és Varga Gábor keramikusok munkái), 2 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzettek, 23x12 cm és 20,5x11 cm
14004.

Rufpreis:
2 000 HUF

1971 Somogyi József szobrászművész "Kubikus" c. szobra, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, ragasztónyommal, 24x19 cm
14005.

Rufpreis:
1 400 HUF

1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), nemzetek zászlói a főtéren, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14006.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 Szombathelyi Lakástextil Vállalat, anyagszállítás targoncával, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x16 cm
14007.

Rufpreis:
1 800 HUF

1967 Egyesült Izzó, munkáshölgy a gyárban munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17 cm
14008.

Rufpreis:
1 800 HUF

1973 Csili Művelődési Központ, a Rajkó Táncegyüttes próbál a VIT-re, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm
14009.

Rufpreis:
1 800 HUF

Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész emlékére, 2022-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Vadász" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 17,7x24 cm
14010.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14011.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1900-1910 Fiúkat ábrázoló fotók, össz. 4 db (3 db keményhátú + 1 db fotólap), vegyes állapotban, 14x9 cm és 30x19 cm között
14012.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF