Az óbudai Magyar Korona Gyógyszertár Szent Margithoz címzett fiókpatikája a Margitszigeten 1934-ben, 2 db modern előhívású fotó, részlegesen papírlapra rögzítve, feliratozva, 15×10 cm
cca 1940-1960 Családi fotóalbum, kb. 40 db fotóval (nagyrészt 18x13 cm körül), harántalakú, zsinórfűzéses, krokodilbőr-mintás albumban, kissé kopott borítóval, 27x19,5 cm
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
cca 1950-1970 Családi fotóalbum, vegyes képekkel (külföldi utazások, kirándulások, stb.), kb. 100 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 32x23 cm
1975 "A Kodály-módszer - A San Francisco-i nemzetközi Kodály-szimpózium résztvevői (Szőnyi Erzsébet, Erdei Pál, Forrai Katalin)", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x17,5 cm