Foto

Zahl der Lose: 541

1887 A szarvasi főgimnázium VIII. osztályos növendékei az 1886/87. tanévben, tablófotó, kézzel írt névsorral (osztályfőnök: Chován Károly), üvegezett fakeretben, kisebb sérülésekkel, teljes méret: 25,5x29 cm
14025.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890 Árkádos belső udvar, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 21x27 cm
14026.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Róma, Raffaello Levétel a keresztről c. festménye, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 26x20,5 cm
14027.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Róma, Alfredo Morelli szobrászművész Greugante c. alkotása, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 25,5x19,5 cm
14028.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Róma, Michelangelo Pieta ("Fájdalmas anya") szobra a vatikáni Szent Péter-bazilikában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé hullámos, 26x20,5 cm
14029.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Vízért sorbanállók egy patak partján Észak-Afrikában (Algéria-Tunézia-Marokkó), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 21,5x27,5 cm
14030.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 Gazdagon díszített antik kupa, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé sérült, foltos, 22,5x18,5 cm
14031.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Férfi portréja, nagyméretű fotó, paszpartuban, Schmidt Ede műterméből (Bp., VIII. Kis Stáció utca 65.), a paszpartu kissé sérült, foltos, teljes méret: 44,5x38 cm
14032.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Családi kép, nagyméretű fotó, paszpartuban, a hátoldalon pecséttel jelzett (... Bp., VI. Király-u. 28.), a paszpartu széle sérült, teljes méret: 41x35 cm
14033.

Rufpreis:
1 000 HUF

1892 Id. Bóka Péter portréja, nagyméretű fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, körbevágva, 38x27,5 cm
14034.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Hölgyek a zöldségárusnál, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 25,5x20 cm
14035.

Rufpreis:
3 000 HUF

1923 Csoportkép, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon datálva, aláírásokkal, a karton sérült, 16x21,5 cm
14036.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF