Porzellan

Zahl der Lose: 321

3 aranyozott Bavaria elefántcsontszínű tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 8-10 cm
11480.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Karlovy Vary porcelán kúrapohár. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 15 cm
11481.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm
11482.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fogpiszkálótartó biszkvit porcelán. Jelzés nélkükl, hibátlan 10x10 cm
11483.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ens porclen lányka., Kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm
11484.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag DF szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x10 cm
11485.

Rufpreis:
2 800 HUF

Japán, kézzel festett teás csésze aljjal. Apró hajszál repedéssel
11486.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tunstall Adams angol madármintás váza, jelzéssel, kézzel festett, kopott, m: 8,5 cm
11487.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bavaria arany csipkemintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm
11488.

Rufpreis:
1 800 HUF

Morvay Zsuzsa (1946-): Gyertyatartó. Angyal figurával, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm
11489.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik japán szakés csésze, sérült, d: 7,5 cm, m: 5 cm
11490.

Rufpreis:
2 400 HUF

Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11491.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF