Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2930674
11480
444
3 aranyozott Bavaria elefántcsontszínű tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 8-10 cm 2931255
11481
444
3200
4 db Karlovy Vary porcelán kúrapohár. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 15 cm
2931575
11482
444
Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 2932880
11483
444
Fogpiszkálótartó biszkvit porcelán. Jelzés nélkükl, hibátlan 10x10 cm 2932850
11484
444
Ens porclen lányka., Kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm
2932847
11485
444
Epiag DF szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x10 cm
2932896
11486
444
Japán, kézzel festett teás csésze aljjal. Apró hajszál repedéssel
2934758
11487
444
Tunstall Adams angol madármintás váza, jelzéssel, kézzel festett, kopott, m: 8,5 cm
2934764
11488
444
Bavaria arany csipkemintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm 2934777
11489
444
Morvay Zsuzsa (1946-): Gyertyatartó. Angyal figurával, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm 2934784
11490
444
Antik japán szakés csésze, sérült, d: 7,5 cm, m: 5 cm
2898095
11491
444
Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF