Porzellan

Zahl der Lose: 321

Italozó szegénylegények porcelán figura, szignóval és jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
11504.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Delft falitál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11505.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db Fine porcelán mokkás csésze aljjal, kopott, kis gyári hibákkal.
11506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szűz Mária szobor, porcelán, jelzéssel, hibátlan, alján gyári anyaghibával, m: 14 cm
11507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11508.

Rufpreis:
1 200 HUF

Anita porcelán fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott. 20 cm
11509.

Rufpreis:
3 000 HUF

11510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 xm
11511.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sielő kisfiú kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 14 cm
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11513.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Ferences templom, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11514.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Székesegyház, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11515.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF