Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927622
11504
444
Italozó szegénylegények porcelán figura, szignóval és jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm 2927478
11505
444
Delft falitál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 30 cm
2818339
11506
444
6 db Fine porcelán mokkás csésze aljjal, kopott, kis gyári hibákkal.
2912335
11507
444
2200
Szűz Mária szobor, porcelán, jelzéssel, hibátlan, alján gyári anyaghibával, m: 14 cm
2424077
11508
444
2830557
11509
444
Anita porcelán fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott. 20 cm
2833818
11510
444
2830566
11511
444
Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 xm
2855829
11512
444
Sielő kisfiú kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 14 cm
2873897
11513
444
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873900
11514
444
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Ferences templom, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873903
11515
444
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Székesegyház, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF