Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931251
11432
444
Antik porcelán tinta- és tolltartó, réz szerelékkel, kopással, kis hajszálrepedésekkel, kézzel festett, jelzés nélkül, d: 13 cm, m: 12 cm 2925377
11433
444
2927737
11434
444
Myott, The Hunter, részben kézzel festett angol nagytányér szett. 6 db. Jelzett, kis kopottsággal, d: 25 cm 2927742
11435
444
Myott, The Hunter, részben kézzel festett angol mélytányér szett. 6 db. Jelzett, kis kopottsággal, d: 22,5 cm 2833809
11436
444
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
2609597
11437
444
2856655
11438
444
Boris Vallejo fantasy képpel festett porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 m 2759122
11439
444
2759125
11440
444
2861700
11441
444
4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
2861711
11442
444
Jelzés nélkül: Gésa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm
2824606
11443
444
Elizabeth Arden Southern Heirlooms Japán, angol vadász motívumos tálka, jelzett, minimális kopással, 11x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF