Porzellan

Zahl der Lose: 321

Antik porcelán tinta- és tolltartó, réz szerelékkel, kopással, kis hajszálrepedésekkel, kézzel festett, jelzés nélkül, d: 13 cm, m: 12 cm
11432.

Rufpreis:
5 000 HUF

11433.

Rufpreis:
5 000 HUF

Myott, The Hunter, részben kézzel festett angol nagytányér szett. 6 db. Jelzett, kis kopottsággal, d: 25 cm
11434.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Myott, The Hunter, részben kézzel festett angol mélytányér szett. 6 db. Jelzett, kis kopottsággal, d: 22,5 cm
11435.

Rufpreis:
5 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11436.

Rufpreis:
5 000 HUF

11437.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boris Vallejo fantasy képpel festett porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 m
11438.

Rufpreis:
5 000 HUF

11439.

Rufpreis:
5 000 HUF

11440.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
11441.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Gésa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm
11442.

Rufpreis:
4 000 HUF

Elizabeth Arden Southern Heirlooms Japán, angol vadász motívumos tálka, jelzett, minimális kopással, 11x14 cm
11443.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF