Olvashatatlan jelzéssel: Esztergomi részlet, 1979. Akvarell, papír, üv... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500003/Olvashatatlan-jelzessel-Esztergomi-reszlet-1979-Akvarell-papir-uvegezett-fakeretben-27x37-~II2932140
2932140
10588
444
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Esztergomi részlet, 1979. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 27x37 cm
: nagy_andras