10589.
Beendet 444. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei kaland. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, üvegen bal alsó sarokban apró hiánnyal. 60x80 cm