Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2909123
10048
444
Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm.
2909128
10049
444
19000
Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
2721836
10050
444
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm
2884762
10051
444
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm
2884738
10052
444
2932633
10053
444
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett. 60x80 cm Hátoldalt életmű számmal
2908302
10054
444
Csergezán Pál (1924-1996): Dusnoki táj. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, hullámos, 24,5×29 cm 2926903
10055
444
4600
Csisztu Mihály (1933-2008): Tiszavári tiszapart. Rézkarc, papír, jelzéssel, 40x30 cm 2926885
10056
444
5500
Csohány Kámán (1925-1980): A tiszaháti felkelés. Zászlóbontás a tiszaháton. Rézkarc, papíron, kis foltok, 29x20 cm 2931144
10057
444
11000
Csóka Lajos (?-): Liba legeltetés. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben,60x80 cm 2931114
10058
444
Csóka Lajos (?-): Téli éjszaka. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x80 cm 2931149
10059
444
Csóka Lajos (?-): Csenédlet. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF