Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 393

Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm.
10048.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
10049.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm
10051.

Rufpreis:
12 000 HUF

10052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett. 60x80 cm Hátoldalt életmű számmal
10053.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csergezán Pál (1924-1996): Dusnoki táj. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, hullámos, 24,5×29 cm
10054.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Csisztu Mihály (1933-2008): Tiszavári tiszapart. Rézkarc, papír, jelzéssel, 40x30 cm
10055.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csohány Kámán (1925-1980): A tiszaháti felkelés. Zászlóbontás a tiszaháton. Rézkarc, papíron, kis foltok, 29x20 cm
10056.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Csóka Lajos (?-): Liba legeltetés. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben,60x80 cm
10057.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csóka Lajos (?-): Téli éjszaka. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x80 cm
10058.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csóka Lajos (?-): Csenédlet. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x80 cm
10059.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF