Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 393

Durkó Gábor (1916-2003): Békési részlet, 1972. Ceruza, papír. Jelzett. 30x42,5 cm
10072.

Rufpreis:
3 000 HUF

10073.

Rufpreis:
6 000 HUF

10074.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

El Liszickij (1890-1941): Két négyzet története, 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm
10075.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10076.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Éber Sándor (1878-1947): Erdei táj. Pasztell, papír, jelzett, sérült, felcsavarva, 60×69 cm
10078.

Rufpreis:
10 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Fák-nádkévék. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29,5x39 cm
10079.

Rufpreis:
2 800 HUF

Élesdy István (1912-1987): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 30x38,5 cm
10080.

Rufpreis:
2 800 HUF

F. Antal Elemér (1896-1991): 1925 Tavasz. Rézkarc, papír, kis foltok, 20x20 cm
10081.

Rufpreis:
6 000 HUF

10082.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10083.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10084.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF