https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 393
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2934109
10072
444
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Durkó Gábor (1916-2003): Békési részlet, 1972. Ceruza, papír. Jelzett. 30x42,5 cm 2781143
10073
444
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2711872
10074
444
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben. 2872941
10075
444
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
El Liszickij (1890-1941): Két négyzet története, 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm 2887128
10076
444
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)
Das Lot is nicht erreichbar
2935254
10078
444
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Éber Sándor (1878-1947): Erdei táj. Pasztell, papír, jelzett, sérült, felcsavarva, 60×69 cm 2935333
10079
444
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Élesdy István (1912-1987): Fák-nádkévék. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29,5x39 cm 2935330
10080
444
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Élesdy István (1912-1987): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 30x38,5 cm 2926897
10081
444
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
F. Antal Elemér (1896-1991): 1925 Tavasz. Rézkarc, papír, kis foltok, 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2825780
10082
444
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2705988
10083
444
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.
Das Lot is nicht erreichbar
2773065
10084
444
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse