Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2867859
10036
444
44000
David Beeri (1951-): Hét fa. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
2760347
10037
444
32000
David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
2867871
10038
444
50000
David Beeri (1951-): Szépség. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm
2763264
10039
444
24000
2845321
10040
444
Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
2806635
10041
444
9500
2895224
10042
444
60000
2889947
10043
444
75000
Borzásy Béla (1878-1947): Lány az ablaknál, 1919. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 82x66 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2933866
10044
444
1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel.
2927898
10045
444
36000
Brókés Ágnes (1940): Betlehemesek. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Brókés Ágnes autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 50x70 cm 2907688
10046
444
Csanády András (1929- ): Somogy földfoglalás, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19x29 cm
2927946
10047
444
Csanády András (1929- ): Ablakban. (Akt). Rézkarc, számozott (17/100), papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF