Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 393

David Beeri (1951-): Hét fa. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
10036.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
10037.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

David Beeri (1951-): Szépség. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm
10038.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10039.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
10040.

Rufpreis:
3 000 HUF

10041.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10042.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Borzásy Béla (1878-1947): Lány az ablaknál, 1919. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 82x66 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10043.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel.
10044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Brókés Ágnes (1940): Betlehemesek. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Brókés Ágnes autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 50x70 cm
10045.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Csanády András (1929- ): Somogy földfoglalás, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19x29 cm
10046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csanády András (1929- ): Ablakban. (Akt). Rézkarc, számozott (17/100), papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm
10047.

Rufpreis:
6 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF