Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 45

Virosztek A. Győző: Útmutatás az életmentés és elsősegítségnyujtásra balesetben az orvos érkezéséig. Bp., 1914. Orsz. Központi Közösségi nyomda. 155 p 6 reklámok Kiadói félvászon kötésben
18632.

Rufpreis:
4 000 HUF

18633.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18634.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18635.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. (Hivatalos kiadás). Bp., 1902, M. Kir. Állami Nyomda, 292 p. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18636.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
15

Stella Csillagászati Egyesület almanachja 1931-re. VII. évfolyam. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+424 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, pótolt gerinccel.
18637.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a magyar korona országaiban honos magvas növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint némely közfajainak a meghatározására. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+195+(1) p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a fűzéstől elváló címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bélyegzőkkel.
18638.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hoitsy Pál (szerk.): A mi az embert környékezi Olvasmányok a természet világából a művelt közönség s az ifjúság számára. Dr. Berlin munkája nyomán a hazai viszonyokhoz alkalmazva írták többen. 147 ábrával. Budapest, 1883. Franklin. VIII, 589 [2] p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
18639.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fodor József, Paszlavszky József: Népszerű természettudományos előadások gyűjteménye. Bp., 1892. K. M. Term tud Társ. Müller Kálmn: A tüdőről és a lélekzésről, Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről 15 képpel, Tranhoffer Lajos: A nagyítókról és a mikroszkópról 18 ábrával, Say Móricz: A gyufa történetéről, Lengyel Béla: Egy lap a chemia történetéből. Kiadói egészvászon sorozatkötésben
18640.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ásványvizek és gyógyvizek. Italként fogyasztott ásványvizek és palackozásuk technológiája. Gyógyvizek ivókúrás hasznosítása. Ásvány- és gyógyvizes ivókúrák gyógyhatásai. Szerk.: Borszéki Béla. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
18641.

Rufpreis:
1 200 HUF

Soó Rezső: Fejlődéstörténeti növényrendszertan. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Sérült kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Heribert-Nilsson, [Nils]: A fejlődés gondolata és a modern biológia. Ford.: Tábor Béla. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 28 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.
18642.

Rufpreis:
1 200 HUF

18643.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF