Virosztek A. Győző: Útmutatás az életmentés és elsősegítségnyujtásra balesetben az orvos érkezéséig. Bp., 1914. Orsz. Központi Közösségi nyomda. 155 p 6 reklámok Kiadói félvászon kötésben
1925-1930 "Stella" Csillagászati Egyesület almanachja 1925-re, 1926-ra, 1927-re, 1928-ra, 1929-re, 1930-ra. I-VI. évf. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1924-1930., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötések, három borító sérült, szakadozott, kettő kötése sérült, szétvált.
Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. (Hivatalos kiadás). Bp., 1902, M. Kir. Állami Nyomda, 292 p. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Stella Csillagászati Egyesület almanachja 1931-re. VII. évfolyam. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+424 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, pótolt gerinccel.
Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a magyar korona országaiban honos magvas növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint némely közfajainak a meghatározására. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+195+(1) p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a fűzéstől elváló címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bélyegzőkkel.
Hoitsy Pál (szerk.): A mi az embert környékezi Olvasmányok a természet világából a művelt közönség s az ifjúság számára. Dr. Berlin munkája nyomán a hazai viszonyokhoz alkalmazva írták többen. 147 ábrával. Budapest, 1883. Franklin. VIII, 589 [2] p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
Fodor József, Paszlavszky József: Népszerű természettudományos előadások gyűjteménye. Bp., 1892. K. M. Term tud Társ. Müller Kálmn: A tüdőről és a lélekzésről, Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről 15 képpel, Tranhoffer Lajos: A nagyítókról és a mikroszkópról 18 ábrával, Say Móricz: A gyufa történetéről, Lengyel Béla: Egy lap a chemia történetéből. Kiadói egészvászon sorozatkötésben
Soó Rezső: Fejlődéstörténeti növényrendszertan. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Sérült kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Heribert-Nilsson, [Nils]: A fejlődés gondolata és a modern biológia. Ford.: Tábor Béla. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 28 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.