Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 45

3 db német nyelvű, növényekkel kapcsolatos könyv: Friedrich A. Bässler: Heilpflanzen erkannt und angewandt; Karl-Heinz Roszak: Kräuterbüchlein; Walter Vent: Nutzpflanzen fremder Länder. Vegyes állapotban.
18644.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lehrbuch der Psychiatrie. Jena, 1904, Gustav Fischer, VI+341 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító foltos.
18645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lange, Fritz: Die Epidemische Kinderlähmung. Lehmanns medizinische Lehrbücher Band XI. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, X+322+(12) p. + 8 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18646.

Rufpreis:
2 400 HUF

18647.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. (Függelék: A magyarság eredete). Bp., 1938, K. M. Egyetemi Nyomda, 226+(2) p. + 11 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, kis kopással
18648.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Klinikai endocrinologia I-II. Szerk: Gláz Edit. Medicina, Bp., 1981. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
18649.

Rufpreis:
1 600 HUF

18650.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1834-1835 Dr. Albert Friedrich Haenel - Dr. Wilhelm Friedrich: Summerium des Neuesten aus der in- und ausländischen Medicin zum Gebrauche praktischer Aerzte. Jahrg. 1834-1835. Leipzig, Verlag von Leopold Voss. Német nyelvű orvosi folyóirat 8 db vegyes száma. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült, lejáró borítókkal.
18651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalmár Zoltán: A gombák világa. Bp., 1982, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18653.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.
18654.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Károly: Fogászat. Bp., 1997, Medicina. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18655.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF