3 db német nyelvű, növényekkel kapcsolatos könyv: Friedrich A. Bässler: Heilpflanzen erkannt und angewandt; Karl-Heinz Roszak: Kräuterbüchlein; Walter Vent: Nutzpflanzen fremder Länder. Vegyes állapotban.
Lehrbuch der Psychiatrie. Jena, 1904, Gustav Fischer, VI+341 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító foltos.
Lange, Fritz: Die Epidemische Kinderlähmung. Lehmanns medizinische Lehrbücher Band XI. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, X+322+(12) p. + 8 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. (Függelék: A magyarság eredete). Bp., 1938, K. M. Egyetemi Nyomda, 226+(2) p. + 11 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, kis kopással
1834-1835 Dr. Albert Friedrich Haenel - Dr. Wilhelm Friedrich: Summerium des Neuesten aus der in- und ausländischen Medicin zum Gebrauche praktischer Aerzte. Jahrg. 1834-1835. Leipzig, Verlag von Leopold Voss. Német nyelvű orvosi folyóirat 8 db vegyes száma. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült, lejáró borítókkal.