Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. (Hivatalos kiadás). Bp., 1902, M. Kir. Állami Nyomda, 292 p. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.