Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2843116
12223
443
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Csóka Zsuzsanna: Tenyérből fújt üzenet. Bronz, kőtalapzaton, jelzett, m: 14,5 cm
2848715
12224
443
80000
Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Parasztember batyuval. Hidegen festett gipsz, alján tikett, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 43 cm
2920428
12225
443
kínai istenszobor, gazdagon faragott fa / Chinese god carved wood 29 cm 2920420
12226
443
Futó jelzéssel: Lányok, fafaragás. Fali dísz. Jelzett, 33x23 cm
2821102
12227
443
Jelzés nélkül: Puttó delfinnel. Kézzel festett öntöttvas, erősen kopott, szárnyai hiányoznak, helyénél lyukak. m: 13 cm 2914471
12228
443
38000
Kocsis Előd (1948-): Szilaj csikó. Bronz, márvány talpon, jelezve hasán: KE, 1999. Képcsarnok címkével. Hibátlan, 21x16,5x7,5 cm
2914500
12229
443
46000
2914503
12230
443
Vadászó kutya szobor, bronzírozott kerámia, sérült, jelzés nélkül, h: 26 cm
2914660
12231
443
50000
Antik baktató ló szobor, ezüstözött fém, fa talapzaton, szép állapotban, talapzat alján sérülés, jelzés nélkül, 38x35x14 cm
2914663
12232
443
Q. Tupton zsoké a lovon szobor, műgyanta, fa talapzaton, jelzéssel, farka ragasztott, 28x19x8 cm
2914664
12233
443
120000
Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
2914665
12234
443
38000
Ismeretlen szobrász: Lovak a pusztában. Bronz, jelzés nélkül, kis kopással, 27x16x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF