Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 114

Csóka Zsuzsanna: Tenyérből fújt üzenet. Bronz, kőtalapzaton, jelzett, m: 14,5 cm
12223.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Parasztember batyuval. Hidegen festett gipsz, alján tikett, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 43 cm
12224.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

kínai istenszobor, gazdagon faragott fa / Chinese god carved wood 29 cm
12225.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Futó jelzéssel: Lányok, fafaragás. Fali dísz. Jelzett, 33x23 cm
12226.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Puttó delfinnel. Kézzel festett öntöttvas, erősen kopott, szárnyai hiányoznak, helyénél lyukak. m: 13 cm
12227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kocsis Előd (1948-): Szilaj csikó. Bronz, márvány talpon, jelezve hasán: KE, 1999. Képcsarnok címkével. Hibátlan, 21x16,5x7,5 cm
12228.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

12229.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Vadászó kutya szobor, bronzírozott kerámia, sérült, jelzés nélkül, h: 26 cm
12230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik baktató ló szobor, ezüstözött fém, fa talapzaton, szép állapotban, talapzat alján sérülés, jelzés nélkül, 38x35x14 cm
12231.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Q. Tupton zsoké a lovon szobor, műgyanta, fa talapzaton, jelzéssel, farka ragasztott, 28x19x8 cm
12232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
12233.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ismeretlen szobrász: Lovak a pusztában. Bronz, jelzés nélkül, kis kopással, 27x16x22 cm
12234.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF